Info

Jaká je doba dodání?

Doba dodání se liší podle zvoleného typu dopravy a produktu samotného. V případě objednání tašky na přání bývá doba dodání delší, dle domluvy. U standardních vystavených tašek to bývá obvykle 1 - 2 týdny. V případě delšího trvání bych se Vám určitě ozvala.

 

Je možné tašky prát v pračce?

U přírodních (a barvených) tašek dochází při praní ke sražení z původních 42x40 cm na uváděných cca 40x37 cm. U černých tašek ke srážení nedochází. K dalšímu srážení už pak nedochází.
Barvy na textil, které používám jsou také určené k praní a měly by tedy toto zacházení vydržet. Není to však pro výsledný produkt příliš šetrné, proto doporučuji tašku prát jen v ruce, nebo na nízké teploty, a vyhnout se bělidlům, aviváži a jiným chemickým přípravkům.

 

Jsou druhá ucha u všech tašek?

Druhá ucha na tašky došívám až po objednávce a konkrétní domluvě se zákazníkem. U některých tašek může být více barevných možností, někdo je na tašku nechce vůbec - je to velmi individuální. Při objednání je tedy možné zvolit variantu pouze s dlouhými uchy nebo s dlouhými i krátkými.
Případné specifikace je dobré napsat do poznámky k objednávce.

 

Bude zakoupená taška totožná jako vystavená?

S výjimkou samotného šití tašek se jedná o 100% ruční práci. Veškeré barvení, kreslení, psaní a přišívání druhých uší se děje ručně. Prosím, berte proto fotografie produktů spíše jako ilustrační. Výsledný produkt se může v nějakých drobnostech lišit.

 

Tašky na přání?

Ano, je možné si objednat také tašku, případně povlak na polštářek, na přání. Stačí vyplnit objednávku a následně společně něco jistě vymyslíme a přeneseme Vaši představu na plátno :)
Cena tašky na přání se pohybuje od 400 Kč výše. Záleží na zvolené barvě, zda bude motiv na obou stranách tašky, na zvoleném motivu atd. Na konečné ceně se spolu domluvíme po upřesnění Vašich požadavků.