Hodnocení zákazníků

Celkové známka pro obchod udělena zákazníky 1,0
 

Perfektní díky

Děkuji, vše je v pořádku a taška je moc hezká.

 
Celkově jsem s nákupem spokojená, ale mám pár poznámek. Celý e-shop nevypadá úplně věrohodně a měla jsem strach posílat peníze, protože jsem si nebyla jistá, jestli mi produkt dojde. Následná komunikace mě ale ujistila, že vše bude vporadku, takže komunikaci hodnotím pozitivně. Ještě by mi přišlo fajn nastavit i jiný proces platby, než převodem.
Jinak je ale produkt moc hezký a líbí se mi, že tím podporujete dobrou věc.
Dobrý den, jediné co bych vytknul, tak je to, že jsem se zděsil, když mi po týdnu od převodu peněz nepřišlo nějaké potvrzení. Ale na dotaz, jestli je vše v pořádku, mi bylo rychle odpovězeno. Převzetí proběhlo bez problémů a taška je moc hezká, a tak jako dárek moc potěšila :) Tedy všechno super, obchod bych doporučil a děkuji.
 
Komunikace skvělá, vše přehledné, srozumitelné a zboží perfektní. Jsem moc spokojená, doporučím s čistým svědomím ostatním..

Byla jsem naprosto spokojená. I v předvánočním hektickém čase byla objednávka rychle odeslána, takže vánoční dárek klapnul na jedničku. (Věra V.)

Na dobírku neposíláte. (Petra)

Skvele (Mike)

Krásná práce a navíc hezky zabaleno :) Moc děkuju za velmi milou komunikaci a možnost osobního předání - za to jsem moc vděčná. A taška udělala obdarovanému velkou radost :) Přeji mnoho úspěchů! (Anonym)

Objednala jsem ,,želví” tašku, jako dárek. Úžasná práce, rychlé dodávání, překvapivě milá komunikace (takovou žádný větší ani velký obchod nemá), taška tip top a hlavně myšlenka přispět na dobrou věc. Úžasné! (Hanka P.)

Díky, byl to fofr. Líbí se mi přesah koupené tašky, kdy nákup pomáhá želvám... (Jenda)

Moc se mi líbí jak taška, tak nápad, že jde část ceny na pomoc mořským želvám :) (Lenka J.)

Všem vřele doporučuji! (Šárka)

Objednala jsem si dvě tašky, přišly opravdu pěkně zabalené a v pořádku. Myslím, že je to hezký, ale i praktický dáreček... udělaly velkou radost obdarovaným...kteří mají moc rádi přírodu a želvy obzvlášť.

Krasna rucne delana zelvi taska a jeste clovek prispeje na dobrou vec,mam fakt radost! ;-)

Design tašek je moc hezký, obojí ucha zatím vypadají odolně :)